torunlarnakliyat.com
http://www.umraniyenakliye.net/
Hizmetlerimiz
Bostancı Nakliyat
Bostancı Eşya Depolama
Galeri
Şehirlerarası Nakliyat
Bostancı Ofis Taşıma
Bostancı Evden Eve Nakliyat
Bostancı Parça Eşya Taşıma

 

http://www.umraniyenakliye.net/
Bostancı Ofis Taşıma
http://www.umraniyenakliye.net/

Bostancı Ofis Taşıma planlaması aşağıdaki gibidir.

Ofisinizi taşınmaya karar verdiğinizde ve bizi telefon,e-mail veya iletişim formuyla isteğiniz bize ulaştığında;

Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz).

Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır.Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır

Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.kabul olunması halnde,Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.

Bostancı Ofis Taşıma Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular me mukavva karton koli ile veya benzeri işlemlerde zarar görmemesi ve yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.

Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

Monte ve de'monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır. Yerleştirme (Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır)İsteğe bağlı olarak.

Faturalandırma

EVDEN EVE NAKLİYAT

Torunlar NAkliye
Evden eve nakliyat,evden eve,nakliyat,evden eve taşımacılık,evdeneve,ev
nakliye ve nakliyat firmaları,nakliyat şirketleri,ev taşıma üstün kalite Torunlar nakliyat